DANUTA POGORZELSKA

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz 4-letniego podyplomowego szkolenia w zakresie psychoterapii poznawczo – behawioralnej  prowadzonego przez Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie we współpracy z Oxford Cognitive Therapy Centre. W pracy wykorzystuję także wiedzę z zakresu NLP.

Uzyskałam Certyfikat Praktyk Sztuki NLP zgodny ze standardami The Society of Neuro - Linguisstic Programming, wydany przez ACT. Studiowałam również na Akademii Medycznej w Białymstoku.

Moje zainteresowania skupiają się wokół psychologii klinicznej, psychologii okołoporodowej oraz psychoterapii poznawczo behawioralnej. Pracuję jako psycholog w Szpitalu św. Zofii w Warszawie oraz prowadzę własną praktykę prywatną. Doświadczenie zdobywałam również w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. W trosce o dobro osób korzystających z mojej pomocy i wysoką jakość pracy, stale dbam o podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach. Pracuje pod superwizją. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej im. Zdzisława Bizonia (PTTPB), które jest członkiem European Asociation for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT).

Wszystkie prawa zastrzeżone © Danuta Alicja Pogorzelska 2015

projekt - agata